Osoba poddawana zabiegowi w urządzeniu  VACU LINE spaceruje na bieżni znajdującej się w sferycznej kapsule. Na wysokości pasa kapsuła zostaje dokładnie zamknięta przy pomocy pasa uszczelniającego.
W czasie treningu w kapsule zostaje wytworzone podciśnienie przy pomocy pompy próżniowej, co wywołuje silne ukrwienie dolnych części ciała wraz ze skórą  - efekt podobny jak przy stawianiu chińskich baniek.

Vacu-lineNaturalnym następstwem wzmożonego ukrwienia jest przyspieszona przemiana materii, a więc aktywacja wydzielania wolnych kwasów tłuszczowych. 
Jednocześnie występuje przyspieszona regeneracja obszarów tkanek uszkodzonych z powodu niedokrwienia wywołanego złym krążeniem. Następuje także aktywacja układu limfatycznego.

Stosowanie metody VACU LINE likwiduje podstawowe przyczyny powstawania cellulitu - źle ukrwionej i słabej skóry oraz podskórnej tkanki łącznej. Stosowanie podciśnienia jednocześnie z wysiłkiem fizycznym na bieżni powoduje przyspieszenie krążenia i utrzymanie go na odpowiednim poziomie (pompa mięśniowa) i jest gwarantem spalania uwolnionych kwasów tłuszczowych, ponieważ tłuszcz zostaje spalony tylko przez aktywną pracę mięśni.
Spalanie tłuszczu następuje przy wysiłku dużo mniejszym niż przy wysiłku fizycznym bez zastosowania podciśnienia - jedynie przy 50% maksymalnego obciążenia serca.
Dzięki urządzeniu VACU LINE w szybki sposób uzyskujemy pożądane efekty bez ryzyka nienaturalnych obciążeń organizmu i odniesienia kontuzji.

Vacu-lineStosowane podciśnienie w zabiegach VACU LINE jest całkowicie naturalne i wolne od negatywnych skutków ubocznych. Wielkość obecnego w urządzeniu podciśnienia odpowiada ciśnieniu atmosferycznemu na wysokości 2000-3000 m nad poziomem morza.
Trening w urządzeniu VACU LINE powoduje rzeczywiste spalanie od 20 do 50 gramów tłuszczu w czasie jednego zabiegu.
Taki sposób spalania tłuszczu oznacza, że mięśnie zużywają w czasie wysiłku wolne kwasy tłuszczowe, które są dostarczane do komórek mięśniowych poprzez krew tętniczą. Dobrze ukrwione warstwy skóry są w stanie dużo szybciej oddać cząstki tłuszczu niż warstwy nie ukrwione. Cząsteczki tłuszczu pobierane są dokładnie z okolic dotkniętych cellulitem - uda, pośladki, brzuch, a więc z miejsc gdzie wymuszono zwiększenie ukrwienia.
Pobieranie tłuszczu potrzebnego w procesie spalania w mięśniach jest niezależne od tego, które partie mięśni pracują, lecz od tego, które obszary skóry i tkanki podskórnej są lepiej ukrwione w danym momencie.


Projekt i wykonanie i-portfolio.pl


PARTNERZY

www.studio-wiktoria.pl | Fryzjerstwo|