Na czym polega metoda Secret Lashes ?
To profesjonalna metoda przedłużania rzęs. Przyklejane są pojedynczo rzęsa do rzęsy, są lekkie, wyglądają i zachowują się jak prawdziwe. Bezbolesna i relaksująca procedura zajmuje od 60 do 180 minut. Są wodoodporne można się w nich kąpać i pływać, pozostają nienaruszone również pod wpływem ciepła. Nie trzeba ich malować.

Czy Secret Lashes są bezpieczne ?
Aplikacja wykonana na produktach Secret Lashes przez przeszkolony personel jest w pełni bezpieczna. Życie jednej rzęsy trwa około 2,5 miesiąca a na jej miejsce wyrasta nowa. Dlatego też rzęsy ludzkie odnawiają się na bieżąco. Ponadto Secret Lashes to najwyższej jakości rzęsy i kleje które zapewniają efekt bez jakichkolwiek konsekwencji. Aplikacja Secret Lashes jest bezbolesna, nie wpływa na stan powiek i rzęs.

Czy Secret Lashes są dobrej jakości ?
Secret Lashes to produkty najwyższej jakości.  Rzęsy produkowane są z jedwabiu z domieszką syntetyczną zapewniającą trwałość i odpowiedni profil rzęsy. Secret Lashes posiada gamę rzęs o różnym kształcie grubości i długości aby stworzyć najbardziej naturalny wygląd oka. Klej stosowany do aplikacji Secret Lashes jest bezpieczny, nie pozostawia żadnych śladów i jest zupełnie nie widoczny.

Jak dbać o Secret Lashes ?
RzęsyNosząc Secret Lashes nie musisz zmieniać trybu życia. Są odporne na wodę, pot, łzy, ciepło. Można więc z nimi pływać, kąpać się, ćwiczyć, opalać i płakać. Rzęsy Secret Lashes należy szczotkować rano i wieczorem szczoteczką dostępną we wszystkich autoryzowanych salonach.

Jak długo można nosić Secret Lashes ?
Rzęsy Secret Lashes można nosić długofalowo. Naturalne rzęsy rosną, wypadają i są zastępowane przez nowe co 60 do 90 dni. Dla utrzymania najlepszego efektu rzęsy należy dopełniać co 4 do 5 tygodni

Czym charakteryzują się rzęsy Secret Lashes ?

  • Łatwością utrzymania odpowiedniej higieny, gdyż bez trudu zmywa się z nich tłuszcz, kurz, brud i resztki makijażu
  • idealną gładkością rzęs, "nie przyciąga" i nie kumuluje zanieczyszczeń.
  • wyprofilowane cieniutkie końcówki idealnie imitujące naturalne rzęsy.

Projekt i wykonanie i-portfolio.pl


PARTNERZY

www.studio-wiktoria.pl | Fryzjerstwo|