Piękne dłonie i paznokcie to nie przypadek, są wizytówką każdej kobiety i jednym z najbardziej widocznych atrybutów urody. Wygląd dłoni jest jak otwarta księga, która dostarcza informacji o naszym temperamencie, osobowości i stylu życia. Aksamitna, delikatna skora a także kształtne paznokcie są ozdobą każdej eleganckiej kobiety, częścią jej urody i kobiecości.

W Salonie proponujemy zabiegi które skutecznie wyeliminują problemy szorstkiej i przesuszonej skory oraz matowych i kruchych paznokci.

Manicure biologiczny
Polega na usunięciu skórek za pomocą specjalnych preparatów oraz patyczka, bez wycinania ich cążkami, opiłowaniu paznokci (ewentualnie skróceniu ich) i wmasowaniu odżywczego kremu w skórę dłoni. Manicure można zakończyć malowaniem paznokci. Manicure biologiczny stosowany jest przy zadbanych dłoniach, z małą ilością zarastających skórek.

Manicure tradycyjny
Polega na opiłowaniu i oczyszczeniu paznokci po skróceniu ich. Skórki usuwane są za pomocą cążek, a płytka pielęgnowana jest odżywkami.

Manicure frencz
Charakterystyczną cechą tego typu  manicure jest biała końcówka paznokcia, a reszta pokryta lakierem transparentnym bezbarwnym lub jasnym niemal naturalnym. Paznokcie wyglądają elegancko i bardzo świeżo. Ten typ malowania pasuje niemal do każdej kreacji i jest odpowiedni w każdej sytuacji.

Zabieg parafinowy
Odprężający, ciepły, intensywnie nawilżający zabieg szczególnie przydatny zimą. Pozwala pozbyć się suchej, spierzchniętej skóry, działa terapeutycznie na bolące stawy. Zabieg rozpoczyna się peelingiem dłoni, następnie wmasowujemy odpowiednio dobrany do potrzeb skóry preparat zawierający składniki aktywne i zanurzamy dłonie w ciepłej parafinie. Tak przygotowane dłonie, otulone w ocieplające rękawice, regenerują się i wzmacniają. Rozgrzana, płynna parafina wygładza i ujędrnia skórę, sprawia, że wszystkie preparaty nałożone na skórę przed zabiegiem działają skuteczniej. Nasze dłonie będą zadbane i odżywione.

Przedłużanie paznokci metodą żelową
Przedłużanie paznokci jest dla kobiet, które prowadzą intensywny tryb życia lub dla Pań, które obgryzają paznokcie lub naturalne są zbyt słabe, a także dla każdego, kto chce mieć piękne i zadbane dłonie.

Metoda żelowa
Przedłużenie płytki za pomocą tipsa lub na szablonie i nałożeniu żelu, który twardnieje w lampie UV. Metodą tą utwardzamy też naturalną płytkę paznokcia - na paznokieć nakładany jest żel, który łączy się z płytką w lampie UV.

Pielęgnacja stóp
Zdrowe, wypielęgnowane stopy są ważnym elementem urody oraz podstawą dobrego samopoczucia. Delikatna, gładka skóra oraz kształtne paznokcie dodają powabu i lekkości. Dlatego warto otoczyć stopy szczególną troską i wykonać profesjonalny pedicure, który jest nie tylko zabiegiem upiększającym, ale również leczniczym. Podstawową częścią pedicure jest usunięcie zrogowaciałego naskórka ze spodu stopy, likwidacja odcisków, modzeli oraz prawidłowe ukształtowanie paznokcia.

Pedicure kosmetyczny
Zabieg wykonujemy za pomocą profesjonalnej frezarki z jednorazowymi kapturkami ściernymi. Zabieg rozpoczyna się od kąpieli stóp w solach zmiękczających. Następnie zostaje usunięty nadmiar zrogowaciałego naskórka oraz zostają skrócone i uformowane paznokcie. Na koniec zostaje wmasowany krem w zależności od potrzeb skóry, który wygładza i nawilża skórę, zapobiega nadmiernemu wydzielaniu potu i pozostawia stopy z długotrwałym uczuciem świeżości.


Projekt i wykonanie i-portfolio.pl


PARTNERZY

www.studio-wiktoria.pl | Fryzjerstwo|