Laserowe odmładzanie skóry - fotoodmładzanie

Najpopularniejszy obecnie zabieg odmładzająco-liftingujący, pozwalający w sposób niezwykle łagodny za pomocą urządzenia IPL, usuwać efekty starzenia się skóry. Nadmierna pigmentacja, zaczerwienienia oraz słoneczne przebarwienia skóry mogą być zredukowane nawet o 80% czy 90%.

Zabieg ten możemy stosować na całej twarzy, szyi, dekolcie, piersiach oraz dłoniach. Najnowsze systemy IPL delikatnie a zarazem niezwykle precyzyjnie ogniskują się na powstałym przebarwieniu. Zabiegi są dokonywane w odstępstwach trzy tygodniowych. Poziom dostarczanej energii jest każdorazowo weryfikowany w celu zwiększenia skuteczności. Energia światła działa jako bodziec, stymulując produkcję kolagenu przez organizm. Nowy kolagen skutecznie odmładza skórę, zmniejszając zmarszczki, linie oraz przebarwienia na obszarze poddanym zabiegowi.

Na czym polega zabieg IPL fotoodmładzanie?

Obecnie używane na rynku urządzenia są niezwykle precyzyjne. Podczas zabiegu wiązka światła trafia bezpośrednio tylko do wytypowanego rejonu ciała. Dawka energii jest ściśle określona i dostosowana do rodzaju zabiegu. Energia emitowana przez urządzenie jest pochłaniana przez uszkodzoną tkankę. Działania te mają na celu zmaksymalizowanie rezultatów.

Ile zabiegów jest wymaganych?

W zależności od obszaru działania jest wymagana seria od 5 do 8 zabiegów, by osiągnąć najlepszy rezultat. Zabiegi zazwyczaj trwają od 15 do 30 minut.

Czy fotoodmładzanie jest bolesne?

Większość klientów wspomina o uczuciu delikatnego pieczenia podczas trwania zabiegu. Po samym zabiegu ból jest minimalny lub też nie występuje.

Kiedy stosujemy fotoodmładzanie?

FotoFacial jest zabiegiem stosowanym w następujących przypadkach:

  • zaczerwienienia skóry
  • uszkodzenia słoneczne skóry
  • nadmierna pigmentacja skóry
  • rozszerzone pory

Czy IPL fotoodmładzanie jest bezpieczne?

Tak! Nowoczesne urządzenia IPL są używane przez miliony pacjentów na całym świecie. Urządzenia te działają na ściśle określony obszar zabiegu omijając zdrową tkankę skóry.

Jakich rezultatów można się spodziewać?

Już po pierwszym zabiegu poprawi się wygląd, skóra będzie gładsza i delikatniejsza. Rezultaty te będą się pogłębiać po każdej następnej wizycie. Klienci cierpiący na trądzik różowaty zauważą podczas kolejnych wizyt stopniowe i stabilne zmniejszanie się zaczerwień.

Pielęgnacja po zabiegu

Pozabiegowe dolegliwości są prawie niezauważalne. Bezpośrednio po wizycie skóra może wydawać się zaczerwieniona, a naczynia krwionośne bardziej widoczne. Objawy te po krótkim czasie ustąpią pozostawiając cerę odmłodniałą. Jest niezwykle istotne, by stosować się do zaleceń pozabiegowych. Prosimy o unikanie silnych środków do mycia twarzy oraz używanie kremów z dużym filtrem przeciwsłonecznym.

 


Projekt i wykonanie i-portfolio.pl


PARTNERZY

www.studio-wiktoria.pl | Fryzjerstwo|