Studio urody WIKTORIA w Legionowie to miejsce dla ludzi ceniących niepowtarzalny styl i jakość oraz chcących wyróżniać się swoim wyglądem, podążając za nowymi trendami w świecie fryzjerstwa.

Oferujemy miłą i fachową obsługę, wiedząc, iż największe piękno tworzy pasja.
Pragniemy abyś wiedziała, że jesteś dla nas nie tylko klientem - Jesteś wyzwaniem.
Naszym celem jest odkrycie naturalnego piękna Twoich włosów, wydobycie i podkreślenie go w sposób absolutnie wyjątkowy.

W swoją prace wkładamy ogromne zaangażowanie bo traktujemy swój zawód jak pasje i powołanie. Doświadczenie zdobywałyśmy i zdobywamy po przez szkolenia i pokazy w zakresie najnowszych trendów strzyżeń i koloryzacji.

Nasz salon należy do grupy salonów fryzjerskich SALON PARTNER pracujących na produktach marki Schwarzkopf . Regularnie uczestniczymy w szkoleniach i pokazach organizowanych przez markę Schwarzkopf, aby być na bieżąco w najnowszych trendach koloryzacji i strzyżenia.

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, starając się sprostać wszelkim wymaganiom. Nasza firma składa się z bardzo doświadczonych fryzjerów-stylistów. Fryzjer, jako osoba wtajemniczona w pragnienia i nastroje Klientki potrafi podkreślić to, co w Niej wyjątkowe i niepowtarzalne. Fryzjerstwo to więcej niż praca .. to nasza pasja!

Od wielu lat stale podnosimy jakość Naszych usług dzięki temu mamy stałych, zadowolonych Klientów…. dołącz do Nich i ciesz się pięknem Swoich włosów!


Projekt i wykonanie i-portfolio.pl


PARTNERZY

www.studio-wiktoria.pl | Fryzjerstwo|